10.07.2015

Международная регата «Паруса Ротари»

Пятая международная регата «Паруса Ротари» пройдет 10-12 июля 2015 г. в Николаеве. Кроме обычных призовых мест в группах яхт, будет разыгран Кубок Ротари, претендовать на который смогут все участники.
Открытие соревнований — в 10-00 в областном яхт-клубе, старт гонки №1 — в 11-00. Распоряжение о переносе старта на более раннее время отменено.

Дорогі ротаріанськi Друзі!

Спільнота Ротарі є найбільш згуртованою демократичною організацією в світі. Дух єдності, в прагненні до служіння громаді, дозволяє здійснювати самі амбітні плани.
“Ротарі – це організація бізнесменів та людей різних професій усього світу, що об’єдналися для  гуманітарного служіння, впроваджуючи високі морально-етичні стандарти в усіх професіях, та для зміцнення доброї волі і миру на землі.”
Турботою про майбутнє українського вітрильного спорту наповнена Міжнародна Чорноморська регата «Вітрила Ротарі». П’ятий рік поспіль, регата, протяжністю 40 морських миль, залучає нових друзів Ротаріанського руху в захоплюючу дводенну подорож по Бузькому лиману.
Миколаїв це місто — верф з двохсотлітніми традиціями. Чорноморське узбережжя України зберігає пам’ять про народи,що жили на цій землі. Більше 3000 років історії міст, чиє багатство оспівано Гомером в «Іліаді».
Запрошуємо Вас відкрити для себе нову сторінку знань європейської історії.
Ваша підтримка Міжнародної Чорноморської регати «Вітрила Ротарі» допомагає українському дитячому вітрильного спорту!

“Служіння понад власне “Я”

З ротаріанський привітом, Президент РК Миколаїв,  Александр Злоба

Система подсчета результатов для определения победителя Кубка Ротари

В каждой гонке победитель основного зачета получает очки по количеству участников в его группе. Последующие участники получают очки (второй приход «Н-1,третий Н-2 и т.д.), где Н — количество участников в группе. В Кубке Ротари не участвуют яхты, в экипажах которых не будет ротарианцев (минимум одного). Сошедшая, дисквалифицированная яхта зачетных очков не получает. За каждого ротарианца в составе экипажа яхта получает одно дополнительное очко по сумме гонок.

Положение о соревнованиях
Гоночная инструкция

Фотогалерея предыдущей регаты (2014 г.)