31.07.2018

Всеукраїнські відкриті змагання «Кубок Шмідта»

ПОЛОЖЕННЯ

Про Всеукраїнські відкриті змагання — Кубок П.П.Шмідта 2018 року.(олімпійськи та не олімпійськи номера програми)

01.08.2017

Положение о Кубке Шмидта

Загрузить

10.05.2017

Реєстрація на всеукраїнську регату «Київський Вітрильний Тиждень»

Шановні колеги!

Як Вам відомо, з 03 по 07 червня 2017 року у м. Вишгороді буде проведено всеукраїнську регату «Київський Вітрильний Тиждень». Регламент щодо проведення цього заходу є на сторінці ВФУ. Відповідно до Регламенту попередні заявки мають бути подано через сайт ВФУ до 4 травня 2017 року. На цю годину заявок на участь у цьому заході дуже мало. Велике прохання підтвердити реальну участь спортсменів відповідно до кожного класу та їх тренерів.
Без цього підтвердження ми не маємо можливості бронювати місці в готелях та займатися подальшим плануванням заходу.
Попередні заявки мають бути подано до 15 травня 2017 року. Після цієї дати, відповідно до регламентуючих документів ВФУ запроваджуються подвійні стартові внески.

З повагою

Голова комітету з проведення
змагань

Щербаков С.Б.

10.08.2016

Результаты Чемпионата Украины в неолимпийских классах и Кубка Шмидта

Чемпионат Украины:

thumbnail of Rezult_UA

Кубок Шмидта:

thumbnail of Rezult_Schmidt

26.07.2016

Юные спортсмены в крейсерском походе

Юные воспитанники ОСДЮШОР «Областной яхт-клуб» отправились на десяти крейсерских яхтах в традиционный поход на Волошскую косу. В составе экипажей под руководством тренеров и опытных яхтсменов-крейсеристов у детей будет возможность получить навыки хорошей морской практики, работы с большими парусами и управления крейсерско-гоночной яхтой. На берегу спортсменов ждут соревнования и конкурсы, а также традиционная уха и шашлык.
PohodНовости похода — на страницах в Facebook:
ОСДЮШОР «Областной яхт-клуб»
7 ФУТОВ Николаевский яхт-клуб

04.07.2016

Наши олимпийцы в Киле

470

Наш земляк — воспитанник ОСДЮШОР «Областной яхт-клуб» Павел Мацуев и его рулевой киевлянин Борис Швец в составе экипажа в классе 470 заняли третье место на этапе Кубка Европы — Кильской неделе, прошедшем с 18 по 26 июня в Германии. Поздравляем будущих олимпийцев и желаем новых побед!

01.07.2016

Перегони до Дня ВМС України

VMS

У неділю, 3 липня, відбудуться вітрильні перегони, присвячені святкуванню Дня Військово-Морських Сил України. У них будуть брати участь юні спортсмени — вихованці ОСДЮШОР «Обласний яхт-клуб» та інших вітрильних шкіл Миколаєва. Урочисте відкриття змагань відбудеться о 9-00 на нижній набережній (БАМ). Змагання складатимуться з одних перегонів. Після фінішу усіх учасників змагань чекає церемонія нагородження та екскурсія по справжньому війсковому кораблю, а потім — святковий військово-морський обід. Наші моряки запрошують приєднатися до святкування усіх бажаючих!

 

23.06.2016

Наши люди в Голливуде

Качественный сюжет из реалити-шоу на местном телевидении. В главных ролях — Лена Хрипко и наш любимый яхт-клуб!